Výlepy a 3D reklama

Polepy automobilov, výkladov, vývesných štítov a výroba informačných tabúľ vykonávame dvoma spôsobmi. Zo samolepiacich vyrezávaných (ploter) farebných fólií, alebo veľkoplošnou tlačou (najčastejšie na samolepiace PVC).

Nápisy zo samolepiacich fólií sú trvanlivé a rýchlo uskutočniteľné. Hodí sa pre polepovanie výkladov a iných skiel, vývesných štítov, automobilov, tabuliek, svetelných reklám, informačných a orientačných tabúľ, na transparenty, na reklamné stojany, pútače, bannery apod. Vyrezávané samolepky sa hodí skôr pre jednoduchšie nápismi apod. Veľkoplošná tlač nám umožňuje využiť na reklamu zložitejšie grafiku, napríklad fotografické motívy apod. 

Na rezacom plotra alebo tlačou dokážeme vytvoriť polepy akýchkoľvek tvarov a veľkostí.Nápisy a polepy Vám pripravíme pre aplikáciu a môžete si ich nalepiť sami, prípadne Vám ich nalepíme my.Samozrejmosťou našich služieb sú návrhy a príprava podkladov. Všetky polepy sme schopní aj namontovať, nalepiť či inak upraviť a pripraviť. S nápisy dodávame aj podkladové materiály a nosnej dosky, stojany, rámy, tabuľky a cedule (plastové, hliníkové, mosadzné, nerezové, plexisklové, svetelné panely atď.).

Polepy a nápisy sú veľmi individuálna záležitosť, kalkuláciu Vám radi spočítame.

3D NÁPISY

Vyrábame reklamné tabule, nápisy, pútače, cedule, 3D nápisy, orientačných systémy v budovách, samolepky, polepy a iné reklamné materiály. Dodávame aj gravírované tabuľky z materiálov hliník, mosadz a pod.

Najčastejšie používané materiály:
plasty
plexisklo
hliník
mosadz

Samozrejmosťou našich služieb sú návrhy a príprava podkladov.
Všetky výrobky sme schopní aj namontovať, nalepiť či inak upraviť a pripraviť.